About us

Kas ir QuestGame.lv?

QuestGame.lv spēlē jūsu tālrunim, kurā vēlaties atrast noteiktu lokāciju, risinot dažādas mīklas. Mīklas ir saistītas ar reālo vidi, ielu, māju, lokāciju ap jums un saistītas ar unikālu vēsturi. Jums būs iespēja izpētīt pilsētu un atrast vietas, kur jūs nekad neesat bijis. Uzvelciet ērtus apavus, izvēlieties spēli un baudiet pastaigu kopā ar draugiem. Veidojot kvestu, mēs izvēlamies visneparastākās lokācijas un objektus pilsētā. Jums arī būs iespēja iepazīties ar pilsētu citādi.

Par Kvestiem

Kvest ir spēle, kurā spēlētāji sacenšas viens ar otru. Kurš ātrāk izpildīs visus darbus un būs pirmajā vietā. Katram spēlētājam būs nepieciešams ātrs prāts un mobilais telefons ar internetu. Katrs kvests ir darbs ar jautājumiem, kas ir saistīti ar kādu vietu, kas vispirms jāatrod un pēc tam jāatrod atbilde šajā lokācijā. Katrā uzdevumā ir arī norādes, ja jums ir grūtības atbildēt.

Visus kvestus mēs esam izstrādājuši personīgi, Rīgā, Latvijā. Kvesti tulkoti 3 valodās: krievu, latviešu un angļu valodā, lai katrs cilvēks varētu pilnībā ieslīgt spēlē. Kvesti var būt gan kājnieki, gan ar tādiem transportiem kā velosipēds, elektroskuteris vai automašīna. Sīkāka informācija par nepieciešamo inventāru būs konkrētā kvesta aprakstā.