Pilsētas velobraucieni - uzvar savu pilsētu!

Šajā mūsu mājaslapas sadaļā varat pārbaudīt savas prasmes un ātrumu pilsētas velobraucienos. Izmantojot ģeolokāciju, mēs sekosim jūsu atrašanās vietai un parādīsim maršrutus, kas iet pa pilsētas velomaršrutiem. Jūs gaida aizraujoši sacensības ar citiem dalībniekiem, kur galvenais uzdevums ir uzvarēt savu pilsētu! Kartē jūs arī atradīsiet visas interesantas vietas un apskates objektus pilsētā, ko var apmeklēt braucot ar velosipēdu. Iegūstiet prieku un enerģiju, piedaloties mūsu pilsētas velobraucienos!

Konkursu saraksts

Šajā tīmekļa vietnē jūs varat pārbaudīt savas prasmes dažādos sacīkšu pasākumos, kur galvenais mērķis ir izklaidēties procesā. Šeit jūs neatradīsiet nekādus bīstamus vai sarežģītus ceļus, bet jūs joprojām varēsiet just adrenalīnu un patīkamu spriedzi sacensību laikā.

1 - 1 no 15
Velosipēdu maršruts pa jūras krastu Jūrmalā.

Velosipēdu maršruts pa jūras krastu Jūrmalā.

  • ~20.078km
  • LV, Jurmala

Šo izaicinājumu var izpildīt no jebkuras galapunkta.:

Velosipēdu braukšana pa jūras krastu Jūrmalā ir apbrīnojama kombinācija no svaiga jūras gaisa, skaistajiem ainavām un brīvības sajūtas, kad vējš plīst cauri matiem un putni lido pāri galvai. Tā ir patīkama un mierīga ceļojuma pieredze, kas palīdz atslābināties un izbaudīt apkārtējo dabu.

  • 25.03.2023