Veloceliņi vietnē (Noteikumi)

Vai ārā ir labs laiks? Vai jums patīk braukt ar velosipēdu vai citu divriteņu transportlīdzekli, bet nezināt, kā sevi izklaidēt? Mēģiniet piedalīties mūsu sacensībās, dodieties uz lapu, kur ir pilns veloceliņu saraksts, kur varat sacensties ar citiem dalībniekiem. Izvēlieties pareizo maršrutu un mēģiniet iet ātrāk nekā citi.

Kā tas darbojas?

1. Vispirms jums ir jāpiesakās, ja izmantojat Facebook vai jums ir Google konts, varat pieteikties, izmantojot šos pakalpojumus, vai arī varat veikt vienkāršu reģistrāciju, pēc kuras varat sākt.

2. Uzmanīgi apskatiet maršruta karti. Paskaties, kur ir sākuma punkts, jābrauc pēc iespējas tuvāk sākuma punktam un tad tiek aktivizēta poga Sākt.

3. Tiklīdz noklikšķināsiet uz sākuma, sāksies hronometrs, kurā redzēsiet laiku, kādā maršruts jūs ved. Kad esat sasniedzis finiša līniju. Spēle automātiski apstāsies un ierakstīs jūsu laiku. Taču ir svarīgi ņemt vērā sekojošo:

3.1. Šķērsojot finiša līniju, ir svarīgi, lai tālrunis nebūtu bloķēts, pretējā gadījumā jūsu ģeogrāfiskā atrašanās vieta netiks ņemta vērā! Pašā ceļojuma laikā telefons var tikt bloķēts, jo šobrīd nav obligāti jāzina sava ģeogrāfiskā atrašanās vieta!

3.2 Katram ir dažādi telefoni, kādam veci, citam jaunāki un attiecīgi datu apstrādes ātrums un ģeolokācijas apstrāde var aizņemt vairāk, citam mazāk laika. Arī mobilais savienojums var būt slikts. Tāpēc jāpatur prātā, ka, ierodoties finiša punktā, var paiet vairāk laika, lai nolasītu savu atrašanās vietu un fiksētu laiku. Bet parasti tas aizņem mazāk nekā sekundi.

3.3. Neizmantojiet šo pakalpojumu nopietnām sacensībām vai sacensībām, šis pakalpojums ir paredzēts izklaidei! Nekas vairāk, nekas mazāk!

Kas ir jāzina?

Ģeogrāfiskā atrašanās vieta, ko nolasām no jūsu tālruņa, var noteikt jūsu atrašanās vietu. Tādējādi mēs nosakām, vai esat sākuma punktā vai nē. Un mēs arī saprotam, kad ieradāmies finišā. Ģeolokāciju var nolasīt tikai tad, kad tālrunis nav bloķēts un ir atvērta lapa, kurā notiek konkurss. Jebkurā citā gadījumā ģeogrāfiskā atrašanās vieta netiks nolasīta.

Mēs ņemam vērā tikai sākuma un finiša punktus, lai jūs varētu izvēlēties jebkuru maršrutu.

Svarīgi!

Kā minēts iepriekš, šis projekts tika izveidots prieka pēc! Svarīgi vienmēr ievērot ceļu satiksmes noteikumus un izturēties ar cieņu pret satiksmes dalībniekiem!