Biķernieku Trase

Biķernieku Trase

Biķernieku trase ir sporta komplekss, kas atrodas Biķernieku mežā, Mežciema novadā, Latvijā. To veido autošosejas, rallijkrosa un kartingu trases.

Vispirms piesakieties

Ja vēlaties piedalīties sacensībās, vispirms jums jāielogojas

Pieteikties

Vadītāju tabula

Pašlaik neviens vēl nav pabeidzis šo maršrutu. Šeit tiks parādīti labākie dalībnieki


Biķernieku trase ir sporta komplekss, kas atrodas Biķernieku mežā, Mežciema novadā, Latvijā. To veido autošosejas, rallijkrosa un kartingu trases. Komplekss tika atklāts 1966. gadā Padomju Savienības laikā, un tajā atradās motociklu un automobiļu sacīkšu trases. Gadu gaitā komplekss ir daudzkārt modernizēts un pilnveidots, un katrā desmitgadē tiek veiktas jaunas izmaiņas un papildinājumi.

Galvenās pabeigtās trases iezīmes bija šādas. "Izcilības gredzena" garums bija 3580 m, asfalta seguma platums - 8 m, divpadsmit labās puses un deviņi kreisās puses līkumi. "Ātruma gredzens" bija 3662 m garš, ar 10 m platu asfalta segumu un astoņiem labajiem un četriem kreisajiem līkumiem. Sacensības bija iespējamas 5495 m garajā "lielajā gredzenā", kurā bija iekļautas abas trases versijas, un 1700 m garajā "mazajā gredzenā". Trases platums 250 metru garajā starta zonā bija 20 metri. "Ātruma gredzena" līkumi tika veidoti ar profilētu asfaltu ar šķērslīniju slīpumu no 1,5 līdz 14 %. Maksimālā augstuma starpība trases iekšpusē nepārsniedza 10 metrus, taču daudzi kāpumi un nobraucieni bija stāvāki - līdz pat 16 %.