Velosipēdu maršruts pa jūras krastu Jūrmalā.

Velosipēdu maršruts pa jūras krastu Jūrmalā.

Velosipēdu braukšana pa jūras krastu Jūrmalā ir apbrīnojama kombinācija no svaiga jūras gaisa, skaistajiem ainavām un brīvības sajūtas, kad vējš plīst cauri matiem un putni lido pāri galvai. Tā ir patīkama un mierīga ceļojuma pieredze, kas palīdz atslābināties un izbaudīt apkārtējo dabu.

Vispirms piesakieties

Ja vēlaties piedalīties sacensībās, vispirms jums jāielogojas

Pieteikties

Vadītāju tabula

Pašlaik neviens vēl nav pabeidzis šo maršrutu. Šeit tiks parādīti labākie dalībnieki


Jūrmala ir slavena Latvijas kūrorta pilsēta, kas atrodas pie Rīgas līča krasta. Pilsētas galvenā pievēršanās ir tās skaistie pludmales, kas piesaista tūristus no visas pasaules.

Jūrmalas pludmales ir vairāk nekā 33 kilometru garas un veido gludu zelta smilšu joslu, kas izstiepjas gar jūras krastu. Šeit jūras ūdens ir caurspīdīgs un tīrs, bet pludmales ir tīras un koptas. Tas padara Jūrmalu par vienu no labākajiem atpūtas vietām pie krasta Latvijā.

Katram Jūrmalas pludmalei ir savs unikālais raksturs. Piemēram, Majoru pludmale piedāvā tūristiem daudzas spa pakalpojumu un atpūtas zonas uz smilšu, bet Dzintaru pludmale tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Jūrmalas pludmalēm un piedāvā mierīgu un atslābinošu atmosfēru.

Jūrmalā ir pludmales, kas piemērotas jebkura veida atpūtai. Uz pludmalēm var nodarboties ar ūdens sporta veidiem, braukt ar skūteriem un ūdens motocikliem, kā arī vienkārši baudīt peldēšanu jūrā.