Mežaparks - Vecmīlgrāvis velomaršruts

Mežaparks - Vecmīlgrāvis velomaršruts

Mežaparks - Vecmīlgrāvis velomaršruts ir lieliska izvēle tiem, kas mīl riteņbraukšanu un meklē mierīgu maršrutu, pa kuru doties ar ģimeni vai draugiem.

Vispirms piesakieties

Ja vēlaties piedalīties sacensībās, vispirms jums jāielogojas

Pieteikties

Vadītāju tabula

Pašlaik neviens vēl nav pabeidzis šo maršrutu. Šeit tiks parādīti labākie dalībnieki


Mežaparks - Vecmīlgrāvis velomaršruts ir patīkams aptuveni 6 km garš maršruts. Maršruts ved cauri gleznainajam Mežaparka parkam, kas atrodas pilsētas ziemeļaustrumos, un ved uz Vecmīlgrāvi, nelielu rajonu Rīgas dienvidrietumu daļā, kas atrodas gar Daugavu.

Taka sākas pie Rīgas Zooloģiskā dārza ēkas Mežaparkā. Maršruts ved cauri nelieliem pauguriem un piedāvā vairākas braukšanas iespējas kalnā. Varat arī apstāties ezera krastā, lai pastaigas laikā izstaigātu pastaigu taku vai apsēstos uz soliņa un izbaudītu panorāmas skatu.

Nonākot Vecmīlgrāvī, jūs ieraudzīsiet skaistu promenādi pie Daugavas, kur varat pastaigāties un baudīt skaistu skatu uz upi. Apkārtnē ir arī vairākas kafejnīcas un restorāni, kur var paēst vai iedzert kafiju.

Maršruts Mežaparks - Vecmīlgrāvis ir lieliska izvēle tiem, kas mīl riteņbraukšanu un meklē mierīgu maršrutu, lai pastaigātos kopā ar ģimeni vai draugiem.