Tukumā veloceļš - gleznainais maršruts

Tukumā veloceļš - gleznainais maršruts

Tukumā esošais veloceļš - gleznainais mazpilsētiņš, kas sastāv no 19. gadsimta ēkām. Maršruts sākas Brīvības laukumā.

Vispirms piesakieties

Ja vēlaties piedalīties sacensībās, vispirms jums jāielogojas

Pieteikties

Vadītāju tabula

Pašlaik neviens vēl nav pabeidzis šo maršrutu. Šeit tiks parādīti labākie dalībnieki


Tukums ir divu veidu velosipēdu ceļu: ar atsevišķām joslām velosipēdistiem un trotuāriem, kas var tikt izmantoti kopā ar gājējiem un velosipēdistiem. Tāpat kā piebraukšanas ceļš uz Durbes pili un kalēju darbnīcu, maršruts ir ar grantētu segumu. Maršruts ir piemērots visiem velosipēdistiem, ieskaitot ģimenes ar bērniem.

Maršruta veidošana ietver dažus pacēlumi un nobīdes, un daži posmi var būt ar dažāda veida segumu. Jūs varēsiet iepazīties ar daudziem interesantiem faktiem par pilsētu un tā apskates vērtībām. Neaizmirstiet būt uzmanīgiem - centra daļā var būt intensīva satiksme.

Ieteicamais maršruts Tukums ļaus ne tikai iepazīties ar centra apskates vērtībām, bet arī izpētīt apkārtni, pārvarēt kalnus un baudīt pilsētas apbrīnojamo panorāmu no dažādām novērošanas vietām. Tukums ir kalnu pilsēta Latvijā, kur jūs varat redzēt daudz interesantu vietu, ko nevar atrast centra daļā.

Izietot šo maršrutu, jūs varēsiet baudīt pilsētas skatus no apkārtnes kalniem, kas ir pazīstami ar savām dārzām un rožu stādījumiem. Pavasarī sarkanās māju jumti pazūd sniegoti baltos ziedu dārzos, bet vasarā tie zūd zaļajā lapu masā. Rudenī pilsētiņa pārvēršas par gleznainu ainavu no daudzām krāsām un toņiem.