Mūsu spēlēs

1 - 15 no 5
Viena ceļotāja vēsture (Imanta)

Viena ceļotāja vēsture (Imanta)

Sen senos laikos, kad pa ceļiem brauca pajūgi ar zirgiem. Reiz dzīvoja parasts cilvēks , Edvards, kurš meklēja piedzīvojumus. Edvards bija no parsatas ģimenes, palidzēja saviem radiniekiem un nodarbojās ar rokdarbiem. Todien bija stiprs lietus no paša rīta un Edvardam

13/05/2022
Atrodi suņus (Imanta)

Atrodi suņus (Imanta)

Visā Imantā ir daudz grafiti un citi zīmējumi, kuros attēloti suņi. Sapulcies ar saviem draugiem un sacentieties, kurš ātrāk atradīs visus suņus!

02/06/2022
Demo spēle (Imanta)

Demo spēle (Imanta)

Bezmaksas demonstrācijas spēles režīms, kas iepazīstinās jūs ar mūsu kvestu spēlēm. Būs 3 uzdevumi, kuros būs visi galvenie uzdevumu veidi. Lieliska iespēja izmēģināt, pirms sākt spēli pilnvērtīgā kvestā.

11/06/2022
Pa pamestām vietām (Brasa)

Pa pamestām vietām (Brasa)

Vai zinājāt, ka Rīgas pilsētā atrodas veci lieli kapi, kas galu galā pārvērtās par lielu parku, kur var pastaigāties, vērojot vecās kapenes un kapenes. Tagad jūs varat ne tikai staigāt, bet arī spēlēt kvestu ar draugiem. Sapulcējieties ar draugiem un sacentieties, kurš visātrāk var atrast visus parka objektus!

18/06/2022
Meklējot noziedznieku

Meklējot noziedznieku

Vai esat kādreiz jutusies detektīva ādā? Jums ir lieliska iespēja būt detektīvam, vārdā Kenslers, kam jāstaigā pa soļiem.

18/06/2022