Spēles noteikumi

Kas  tad ir quest spēle ?

Tā ir sacensību spēle ar spīlgtu sižetu , ar mīklam un uzdevumiem, kas sniegs Jūms jaunas emocijas , kā ari iepazīstīnas Jūs ar Rīgu un arī ar citām pilsētām. Šajā spēlē cilvēki tiek sadalīti komandās un uzvar tas, kura komanda ātrāk izpildīs visus uzdevumus.Parasti kvestu spēlēs var piedalīties neierobežots cilvēku skaits.

Lai kāds kvests nebūtu izvēlēts no mūsu saraksta , pamatnepieciešamībai pie sevis ir jābūt pilnība uzlādētam telefonam,kurā noteikti ir internets un GPS, jo gandrīz visām spēlēm ir sadarbība ar noteiktu lokāciju , kur tiks izsekots Jūsu pašreizēja atrašanās vieta.

Spēles noteikumi

Katram spēlētajam, kas piedalās spēle ir piešķirts lietotāja vārds un parole lai varētu izveidot savienojumu ar spēli. Lietotājvārdi un paroles tiks izsūtītti uz e-pastu visiem dalībniekiem , pēc maksājuma veikšānas.Izsūtītu būs uz to e-pastu kurā ir noradīta pasūtījumā.

Kad katrs spēlētajs ievadīs savus datus , spēle automātiski sāksies.Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai visi celvēki, kuri figurē pasūtījumā piedalās spēlē.Jā kāds būs prombūtnē, tad spēle uzskatīs, kā spēlētājs nav gatavs un gaidīs līdz brīdim, kad spēlētajs varēs pievienoties spēlei.Tāpēc ir savrīgi iepriekš paziņot jā kāds no spēlētājiem plāno niepiedalīties spēlē, lai mēs varētu šo spēlētāju izslēgt.

Kad spēle ir sākusies, komandai jāizpilda uzdevumus, kāmēr spēle nav pabeigta.Katram uzdevumam būs padomi , kas tiks rādīti noteiktā laikā,kas palīdzēs atbildēt uz jautājumu.Padomi agri vai vēlu vedīs Jūs pie atbildes, vai ari atļaus palaist garām uzdevumu un Jūs tūlīt pāresiet uz nakāmo.

Katram spēlētājam savā komandā ir tiesības uz atbildi.Ja viens no spēlētājiem ir ievadījis pareizo atbildi, tas tiks izpildīts visiem šīs komandas dalībniekiem in visi pāries pie nakāmam uzdevumiem.

Kvestu tipi

Uzdevumi var būt dažādi:

  • Teksta

    Šada veida kvesti pieprasa atbildi uz jautajumu.Parasti šādi jautājumi var novest pie vietas, kur ir uzrakstīts teksts,viņu vajag norakstīt tieši tā kā tas ir rakstīts , naetkarīgi no tā kādā vāloda Jūs spēlējat.Bet ir ari tādi, kur atbilde var būt atkarīga no izvelētas valodas.Piemēram, “Ko Jūs  redzat attelā” , tur ir uzzīmēts suns, Jūms jaierakstā atbildī tajā valodā kurā Jūs spēlējat.

  • Ģeolokācija

    Šis uzdevumā tips pieprasa, lai Jūs nonāktu pie jautājuma norādītās vietas.Tāda gadījumā mēs sekosim Jūsu pozīcijai ik pēc 5 sekundēm un pārbaudīsim, vai Jūs esat uz vietas.Un tikai tad, kad būsiet uz vietas, uzdevums tiks izpildīts.Šim nolūkam ir pietiekami svarīgi izmantot mūsdienīgu tālruni ar labu sakaru tīklu un internetu.

Transportlīdzeklis

Katrā kvestā ir sīks apraksts par niepieciešamo inventāru,kā arī transportlīdzekli.Kādas spēles var būt pa pilsētas rajoniem un var izmantot tādus transportlīdzekļus kā ritenis,elektriskais skrejritenis un citus līdzīgus , kurus var izmantot uz trotuāriem.

Ir arī kvēsti ar lieliem attālumiem,tādien kvēstiem obligāti jābūt auto vai vairāki automobiļi kuras var izvietot visus Jūsu komandas dalībniekus.Sīkāku informāciju par kvesta tipu varēsiet skatīt kvesta aprakstā.